Dlaczego coraz więcej przedsiębiorstw wybiera darmowy terminal płatniczy pos SumUp?

Dlaczego coraz więcej przedsiębiorstw wybiera darmowy terminal płatniczy pos SumUp?

by AP wrzesień 18, 2018

Najnowsze urządzenia mobilne, do których przykładamy kartę płatniczą, to terminale POS. Nazwa innowacyjnego sprzętu to skrót od angielskiego point of sale, czyli „punkt handlowy”. Dokładnie takie właśnie jest zastosowanie tego rodzaju terminali płatniczych- mają za zadanie wspomóc dokonywanie płatności za zakupy oraz usługi w każdym miejscu. Terminale POS za 0zł przyjmują prawie wszystkie karty płatnicze i obsługują pasek magnetyczny, płatności zbliżeniowe i EMV Chip & PIN.

Funkcje, które wyróżniają darmowy terminal POS:

Terminale POS mają dodatkowe funkcje, dzięki którym zyskały tak ogromną popularność wśród przedsiębiorców Są to:

  • możliwość doładowywania kont telefonicznych na kartę, czyli prepaid;
  • obsługa transakcji walutowych i umożliwienie opłacania usług w walucie wydania karty lub w walucie kraju, w którym się za daną usługę płaci;
  • wypłata gotówki za pomocą terminala ;
  • dodawanie napiwków do rachunku;
  • możliwość umiejscowienia logo przedsiębiorcy na wydruku generowanym przez urządzenie.

Mobilny terminal płatniczy SumUp jest to bezpieczny sposób na dokonywanie transakcji, więc zarówno kupujący, jak i sprzedający, mogą odetchnąć z ulgą.  Dzięki Air mPOS zyskujesz możliwość obsługi klientów posługujących się kartami płatniczymi. Twój darmowy terminal to gwarancja większych zysków i ciągłego ruchu w biznesie.

Dlaczego warto zamówić terminal POS bez formalności, umów i abonamentu?

Terminal płatniczy Air mPOS bez abonamentu zamawiasz szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności. Ważne jest, że nie musisz podpisywać umów. Terminal płatniczy przenośny Sum Up to wygodne rozwiązanie dla Twojej firmy i sposób na pozyskanie nowych klientów i zwiększenie własnych zysków.

Program Polska Bezgotówkowa i Air mPOS

Program Polska Bezgotówkowa dedykowany jest dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą przyjmować płatności kartą dzięki terminalom płatniczym. Akcja umożliwia firmom zredukowanie kosztów związanych z zakupem mobilnego terminala płatniczego i znosi płatności prowizyjne za transakcje na okres 12 miesięcy. To wspólna inicjatywa najlepszych uczestników rynku usług płatniczych, w tym firmy SumUp.

Co gwarantuje Program Polska Bezgotówkowa dla firm?

Program Polska Bezgotówkowa  Twojej firmie:

  • darmowy mobilny terminal płatniczy sumup, który po 12 miesiącach staje się Twoją własnością
  • brak opłat za dokonane transakcje kartą przez 12 miesięcy korzystania z urządzenia SumUp, lub w przypadku rocznego obrotu nie przekraczającego 100 000 PLN. Po zakończeniu programu możesz się spodziewać na stałej prowizji i zyskujesz ukrytych kosztów.
  • brak kosztów miesięcznych i brak abonamentu.

Dołącz do programu Polska Bezgotówkowa i zamów własny terminal płatniczy SumUp w cenie 0 zł na 12 miesięcy. Ciesz się z szybkich, bezpiecznych transakcji bez prowizji!

Social Shares

Related Articles

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *