Mobilny darmowy terminal płatniczy mPOS SumUp Air  – jakie to koszty

Mobilny darmowy terminal płatniczy mPOS SumUp Air  – jakie to koszty

by AP wrzesień 18, 2018

Coraz częściej na rynku płatność gotówką jest zastępowana przez płatności zbliżeniowe nie tylko w biznesie, ale także w codziennym życiu. Coraz większą popularność zdobywa terminal płatniczy mPOS w wersji mobilnej za 0 zł, umożliwiający Twoim klientom uregulowanie należności w każdym miejscu. SumUp Air mPOS gwarantuje większy obrót i liczniejszych klientów dla Twojego biznesu. Zyskaj możliwość obsłużenia każdego klienta,który posługuje się kartami płatniczymi. Twój terminal sumup za darmo to gwarancja większych zysków i nieustannego ruchu w biznesie.

SumUp terminal – lider płatności kartą kredytową i płatniczą w kraju w 2018

Terminal SumUp Air jest dopasowany do potrzeb z większości kart kredytowych/ debetowych- Visa, MasterCard, Maestro. Innowacyjne urządzenie pozwala na drukowanie paragonów, przechowywanie historii sprzedaży i zestawień wszystkich dokonanych transakcji. SumUp to gwarancja szybkich i bezpiecznych płatności kartą.

Do zalet posiadania tego niezawodnego urządzenia zbliżeniowego zaliczyć można:

– Niewielki i jednorazowy wydatek poniesiony przy zakupie

– Brak opłat abonamentowych

– Możliwość zakupu urządzenia online, bez potrzeby kontaktowania się z handlowcem

– Niska prowizja naliczana wyłącznie od zrealizowanych transakcji

– Darmowe aplikacje na smartfony i tablety współpracujące z czytnikiem

– Prosta obsługa i pełna mobilność umożliwiająca posługiwanie się terminalem w każdych warunkach

– Akceptacja płatności zbliżeniowych

Program Polska Bezgotówkowa i mPOS mobilny SumUp – dlaczego zyskuje tylu zwolenników?

Program Polska Bezgotówkowa przygotowany został dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą przyjmować płatności kartą dzięki terminalom płatniczym. Akcja pozwala firmom pozyskanie terminala płatniczego bez kosztów związanych z zakupem mobilnego urządzenia, a także znosi płatności prowizyjne za transakcje na okres aż 12 miesięcy. Program to wspólne przedsięwzięcie uczestników rynku usług płatniczych, w tym firmy SumUp. Szybka rejestracja i łatwa obsługa dla Twojej firmy! Wyjdź naprzeciw klientom z nowoczesnym terminalem SumUp i dołącz do Akcji Polska Bezgotówkowa!

Korzystaj z mobilnego terminala SumUp mPOS  w programie Polska Bezgotówkowa

Jakie warunki musisz spełnić, aby dostać najlepszy terminal sumup za darmo?

Sprawdź, czy właśnie Ty możesz stać się posiadaczem terminala płatniczego zbliżeniowego Sum Up. Podpowiadamy, że terminal płatniczy sumup jest dla firm, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie realizowały płatności bezgotówkowych, a ponadto nie operują innymi terminalami bezgotówkowymi, jak parkomaty czy biletomaty. W chwili dołączenia do Programu Polska Bezgotówkowa możesz otrzymać do 3 sumup darmowych terminali, pod warunkiem, że nie jesteś właścicielem lub franczyzobiorcą więcej niż 5 placówek i zobowiążesz się do niestosowania dodatkowych opłat od transakcji dokonanych kartą.Pamiętaj,że do programu możesz przystąpić tylko raz w trakcie jego trwania.

Ważne jest,że przyjmowanie płatności kartą kredytową jest możliwe tylko dzięki posiadaniu terminala mobilnego! Już dziś możesz otrzymać  terminal sumup na cały rok za darmo! Jeśli spełniasz powyższe warunki, nie zwlekaj, terminal mobilny to najlepsze rozwiązanie, więc skorzystaj z limitowanej okazji i  pozwól swoim klientom na transakcje bezgotówkowe kartą bez dodatkowych opłat!

Social Shares

Related Articles

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *