Mobilny terminal płatniczy – płatność kartą kredytową, debetową, prepaid, paypass, zbliżeniowo

Mobilny terminal płatniczy – płatność kartą kredytową, debetową, prepaid, paypass, zbliżeniowo

by AP wrzesień 18, 2018

Program Polska Bezgotówkowa skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą zyskać klientów i  przyjmować płatności kartą. Program ma pomóc właścicielom firm wprowadzenie zbliżeniowych terminali płatniczych, poprzez zwolnienie ich z opłat i prowizji. Terminal płatniczy sumup otrzymujesz za darmo i bez abonamentu i prowizji od płatności. Możesz otrzymać mobilny terminal płatniczy do transakcji bezgotówkowych za 0 zł aż na 12 miesięcy.

Darmowy terminal płatniczy dla Twojej firmy – jakie są warunki akcji?

Podstawowym warunkiem przystąpienia do akcji darmowych terminali jest niekorzystanie z terminali płatniczych w ciągu ostatniego roku oraz posiadanie nie więcej niż 5 placówek franczyzowych, usługowych i  sprzedażowych. Pamiętaj, że musisz być czynnym przedsiębiorcą i posiadać nadany NIP.

Karta i terminal płatniczy są niezbędne do realizacji transakcji bezgotówkowych i poprawy jakości biznesu

Karta potencjalnego klienta to narzędzie umożliwiające zdalny dostęp do gotówki zgromadzonej na koncie bankowym. Pozwala bezgotówkowo realizować należności za nabyte towary lub usługi, dokonywać transakcji w bankomacie i wpłatomacie oraz realizować płatności w każdym miejscu. Terminal mobilny SumUp obsługuje karty kredytowe/ debetowe- Visa, MasterCard, Maestro. Pozwala na drukowanie paragonów, przechowywanie historii sprzedaży i zestawień wszystkich transakcji. Terminal płatniczy za 0 zł to gwarancja szybkich i bezpiecznych płatności.

Mobilne terminale Air – najlepsze rozwiązanie dla małych i większych firm!

Według opInii na forach biznesowych innowacją na krajowym rynku stał się terminal płatniczy SumUp – przedstawiciel terminali płatniczych mPOS.

Współcześnie to jedyne urządzenie tego typu, które nie wymaga podpisywania żadnej umowy wiążącej przedsiębiorców na dany czas . Nareszcie nie musisz płacić abonamentu z tytułu jego użytkowania.

Jedyna opłata za wykorzystanie nowatorskiego urządzenia to prowizja odprowadzana od każdej transakcji, której wartość jest stała i wynosi 1,49%. SumUp Air to terminal typu mobilnego i pozwala na akceptację transakcji bezgotówkowych przy pomocy smartfona z systemem Android i iOS. Chcesz zwiększyć dochody firmy i zyskać więcej klientów to pozwól im na płatność kartą! Darmowy terminal SumUp obsługuje karty debetowe, paypass,payu i pozwala na platność za pobraniem! Nie płać abonamentu!

Płatność kartą w akcji Polska Bezgotówkowa – cena i koszt

Program Polska Bezgotówkowa gwarantuje Ci darmowy mobilny terminal płatniczy sumup, który po 12 miesiącach staje się tylko Twoją własnością. Urządzenie gwarantuje 0 złotych za dokonane transakcje kartą przez 12 miesięcy korzystania z terminala płatniczego SumUp oraz w przypadku rocznego obrotu nie przekraczającego 100 000 PLN. Po zakończeniu programu możesz spodziewać się stałej prowizji i braku ukrytych kosztów. Pamiętaj, że nie ponosisz kosztów miesięcznych. Dołącz dziś do programu Polska Bezgotówkowa i zamów swój terminal płatniczy SumUp za darmo na 12 miesięcy.Terminal płatniczy bez abonamentu zamawiasz szybko i wygodnie oraz bez zbędnych formalności i zbędnych umów.

Social Shares

Related Articles

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *