Terminal płatniczy – dlaczego warto?

Terminal płatniczy – dlaczego warto?

by AP wrzesień 18, 2018

Czy zdarzyło Ci się stracić klientów przez to, że nie mogli zapłacić za towar lub usługę korzystając z możliwości terminala płatniczego? Jeśli wciąż nie umożliwiasz swoim klientom takiej nowoczesnej formy płatności –  zastanów się nad wprowadzeniem takiej usługi do Twojej oferty i popraw jakość biznesu, który prowadzisz. Mobilny terminal płatniczy to już dziś standard. Terminal zbliżeniowy SumUp to innowacyjne urządzenie, które wybierają prestiżowi właściciele renomowanych firm, które zyskują najwyższe zyski w rankingach. Rynek płatności bezgotówkowych rozwija się bardzo prężnie, a Klienci, przyzwyczajeni do komfortu związanego z kartami płatniczymi są coraz bardziej wymagający.

Terminal płatniczy – nowatorskie rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb prestiżowych firm

W dzisiejszych czasach, gdy większość prestiżowych zawodów i branż decyduje się na nowoczesne kanały docierania do potencjalnego klienta, wprowadzenie mobilnych terminali płatniczych SumUp staje się koniecznością.

Targi wielu produktów, korepetycje, usługi cateringowe, dostawa towarów ze sklepów i aukcji internetowych wymaga posiadania zbliżeniowego terminala płatniczego.To nowatorskie urządzenie pozwala małym i średnim przedsiębiorcom osiągnąć ewidentną przewagę nad konkurencją i doskonale umocnić pozycję na rynku.

Darmowy terminal zbliżeniowy SumUp – nowatorskie rozwiązanie cywilizacji dla prestiżowych firm

Doskonałym rozwiązaniem dla firm, które mają obawy do długoterminowych umów, wysokich cen eksploatacji lub kar za małą ilość transakcji bezgotówkowych jest mobilny terminal płatniczy SumUp Air, który możesz zamówić bezpłatnie z oferty SumUp. Brak abonamentu i wiążących umów to argument do zamówienia terminala,który przyciąga coraz większą ilość właścicieli firm. Wyłącznie jedna prowizja od transakcji – 1,49% to cecha wyróżniająca urządzenie najnowszej generacji. Sprzęt pozwala na wypłatę środków na dowolny rachunek bankowy. Warto zaznaczyć, że terminal SumUp akceptuje płatności kartami zbliżeniowymi i można go połączyć z aplikacją na urządzenia mobilne iOS i Android.

Zalety mobilnego terminala płatniczego

Do zalet niezawodnego urządzenia zaliczyć można:

– Brak opłat abonamentowych

– Możliwość zakupu terminala online, bez potrzeby kontaktu z handlowcem

– Najniższa prowizja naliczana tylko i wyłącznie od zrealizowanych transakcji

– Darmowe aplikacje na smartfony i tablety współpracujące z czytnikiem

– Banalnie prosta obsługa

– Pełna mobilność umożliwiająca posługiwanie się terminalem w każdych warunkach

– Akceptacja płatności zbliżeniowych

Terminale płatnicze gwarantują obsługę wszystkich najbardziej popularnych kart debetowych i kredytowych. Zamów Terminal zbliżeniowy z darmową dostawą i popraw jakość Twojego biznesu w kilka minut. Zapewniamy Tobie wzrost przychodów Twojego przedsiębiorstwa dzięki wprowadzeniu płatności mobilnych. Nie płacisz nic za nasz zbliżeniowy terminal i dodatkowo należy Ci się  darmowa przesyłka oraz 0% prowizji aż przez 12 miesięcy i totalny brak Abonamentu. Już teraz możesz akceptować płatności kartami wszędzie tam gdzie jesteś.

Social Shares

Related Articles

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *