Terminal płatniczy – First Data Polcard

Terminal płatniczy – First Data Polcard

by KG wrzesień 18, 2018

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na płatności mobilne. Używanie karty płatniczej to wygoda i gwarancja bezpieczeństwa. Pozyskaj nowych klientów i pozwól im płacić za Twoje usługi i towary dzięki terminalowi płatniczemu. Sprawdź czy wybrać terminal stacjonarny, czy mobilny. Zobacz najlepsze rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa.

Terminal płatniczy stacjonarny czy przenośny- który jest lepszy?

Terminal płatniczy stacjonarny to najczęściej wybierany rodzaj terminala płatniczego, który  niezawodnie funkcjonuje niezależnie od dostępności sieci mobilnej. Terminale First Data Polcard obsługują najpopularniejsze rodzaje kart płatniczych tradycyjnie i zbliżeniowo. Z tym typem terminala możesz obsłużyć także istniejące na rynku systemy mobilnych płatności telefonem BLIK, HCE, Android Pay czy Apple Pay. Urządzenia stacjonarne przeznaczone są dla przedsiębiorstw prowadzących sprzedaż bezpośrednio przy stanowisku kasowym np.: sklepy, punkty usługowe czy stacje benzynowe.

Podstawowe korzyści posiadania terminala typu stacjonarnego to szybkość i zoptymalizowana aplikacja urządzenia co wpływa na potwierdzenie transakcji w zaledwie 2,5 sekundy. Ważne jest to, że terminal taki można podłączyć do sieci naziemnej, jak i mobilnej (GPRS) oraz wygodnie użytkować dzięki pinpadowi z modułem zbliżeniowym.  Warto podkreślić, że integracja z systemem kasowym usprawnia obsługę płatności.

 

Jeśli Twoja firma jest tak samo mobilna jak i Ty dopasuj urządzenie płatnicze do nowoczesnego funkcjonowania życia.

Wybierz przenośny terminal płatniczy i dotrzyj wszędzie tam, gdzie znajduje się Twój potencjalny klient. W każdym miejscu i czasie zapewnij obsługę płatności za pomocą najpopularniejszych kart płatniczych i płatności mobilnych telefonem BLIK, HCE, Android Pay czy Apple Pay. Terminale mobilne są przeznaczone szczególnie dla gastronomii, taxi i hoteli. Zaletą małego i poręcznego urządzenia mobilnego jest możliwość zasilania akumulatorem.

 

First Data POLCARD i Program Polska Bezgotówkowa

Dołącz już dziś do akcji Polska Bezgotówkowa! Zamów terminal płatniczy First Data POLCARD i zaproś do siebie klientów, którzy chcą płacić kartą! Terminale First Data POLCARD otrzymasz w korzystnej ofercie na 12 miesięcy. Dowiedz się więcej o terminalu płatniczym!

 

Jakie korzyści dla Twojej firmy daje terminal płatniczy First Data POLCARD?

W zależności od wielkości Twojego przedsiębiorstwa masz prawo do uzyskania do 3 terminali płatniczych bezpłatnie i korzystania z nich przez rok. Akcja Polska Bezgotówkowa pokrywa wszystkie opłaty: zarówno abonament jak i prowizję od transakcji przez pierwszy rok. To dobra okazja na sprawdzenie jak obsługa kart płatniczych wpłynie na zwiększenie przychodów Twojej firmy.  Tylko dla klientów którzy zdecydują się skorzystać z oferty na okres dłuższy niż 12 miesięcy są przewidziane promocyjne warunki współpracy.

Klient płacący kartą wydaje więcej – wybierz terminal płatniczy

Zwyczaje płatnicze większości Polaków ulegają zmianie. Według danych statystycznych ponad połowa klientów chce płacić kartą, a sklepy które nie przyjmują płatności bezgotówkowych tracą co czwartego klienta. Warto podkreślić, że z dnia na dzień wzrasta liczba transakcji oraz ich wartości. Klienci za pomocą kartą robią zakupy bardziej spontanicznie i wydają zdecydowanie więcej. Nie ogranicza ich ilość pieniędzy w portfelu i cenią sobie swobodę płatności elektronicznych. Z tych informacji jasno wynika, że klienci oczekują od właścicieli firm zapewnienia obsługi płatności mobilnych. W zaledwie 8 tygodni po starcie Programu Polska Bezgotówkowa z wyjątkowej oferty skorzystało około 10 tysięcy polskich firma, a ich liczba cały czas rośnie.

Social Shares

Related Articles

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *