Terminal płatniczy – terminale płatnicze stacjonarne czy mobilne

Terminal płatniczy – terminale płatnicze stacjonarne czy mobilne

by KG wrzesień 18, 2018

Terminal płatniczy – terminale płatnicze stacjonarne czy mobilne?

Bez względu na to jaką firmę prowadzisz możesz indywidualnie dopasować usługi oraz rodzaje terminali płatniczych, które sprostają Twoim oczekiwaniom! Wybierz najlepsze urządzenie i popraw jakość Twojego biznesu!

Terminal stacjonarny REVO jest solidny, wytrzymały i bardzo wydajny. Urządzenie doskonale sprawdzi się na półce każdego punktu. Ten terminal pomoże Ci uporać się z nawet najdłuższą kolejką. A komfort korzystania zapewnia dodatkowy zewnętrzny PinPad.

Terminal mobilny jest mały i niezwykle poręczny. Urządzenie wyróżnia się wytrzymałą baterią, która zapewnia gotowość do pracy przez wiele godzin. Ten terminal jest polecany na forach wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba dotarcia z terminalem bezpośrednio do klienta.

Pomyśl o rozwoju Twojego przedsiębiorstwa i zdecyduj się na usługi, które usprawnią Twoją codzienną pracę oraz przyniosą dodatkowy przychód!

 

Terminal płatniczy – co zyskujesz

Ludzie pokochali płatności kartą – to fakt. Coraz częściej swoją decyzję o zakupach uzależniają od tego, czy w danym punkcie można zapłacić kartą lub telefonem. Zyskaj klientów i wyjdź naprzeciw ich oczekiwaniom. Zamów terminal do transakcji bezgotówkowych i ciesz się z korzyści, które ze sobą niesie. Wybierając urządzenie do obsługi kart płatniczych REVO w chwili podpisania umowy, zyskujesz:

  • Nawet do 3 darmowych terminali na 12 rok!
  • Po podpisaniu umowy serwisant zainstaluje terminal i przeszkoli Twoich pracowników a Ty nie poniesiesz żadnych opłat.
  • Bogaty pakiet usług dodatkowych oferowanych przez REVO.
  • Brak prowizji za transakcje tylko za płatności kartami Visa i Mastercard przez rok lub do obrotu 100 000 PLN na jednym terminalu.
  • Wsparcie serwisanta 24/7, telefoniczne Centrum Obsługi Akceptanta jest do Twojej dyspozycji przez 24 godziny/7 dni w tygodniu.

Program Polska Bezgotówkowa i REVO

Program Polska Bezgotówkowa skierowany jest do małych i średnich firm, które chcą przyjmować płatności bezgotówkowe, wykorzystując terminale płatnicze. Akcja umożliwia firmom zlikwidowanie kosztów związanych z zakupem mobilnego terminala płatniczego, a także znosi płatności prowizyjne za transakcje na okres 1 roku. To wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych, w tym firmy REVO.

 

Używaj terminala REVO  w programie Polska Bezgotówkowa

Jakie są warunki, aby otrzymać najlepszy terminal REVO i podpisać umowę?

Dowiedz się, czy właśnie Ty możesz stać się posiadaczem terminala płatniczego w dogodnej ofercie.

-Terminal płatniczy REVO jest dla Ciebie, jeżeli w ciągu minionego roku nie realizowałeś płatności bezgotówkowych i nie jesteś operatorem innych terminali bezgotówkowych.

-Przystępując do Akcji Polska Bezgotówkowa możesz otrzymać do 3 REVO terminali, pod warunkiem, że zobowiążesz się do niestosowania dodatkowych opłat od transakcji dokonanych kartą.

-Do programu możesz przystąpić tylko  1 raz w trakcie jego trwania.

UWAGA! Przyjmowanie płatności kartą kredytową jest możliwe tylko dzięki posiadaniu terminala mobilnego! Teraz możesz otrzymać dobry terminal REVO na cały rok!

Jeśli spełniasz powyższe warunki, skorzystaj z okazji i podpisz umowę na terminal płatniczy REVO. Pozwól swoim klientom na transakcje bezgotówkowe kartą!

 

Polska Bezgotówkowa a terminal płatniczy REVO – cena i koszt

Program Polska Bezgotówkowa gwarantuje Ci:

  • 0 złotych za mobilny terminal płatniczy REVO
  • 0 złotych za dokonane transakcje kartą przez ROK korzystania z terminala płatniczego REVO
  • Bezpieczną umowę wiążącą z firmą REVO.

Dołącz do programu Polska Bezgotówkowa i zamów swój terminal płatniczy REVO za 0 zł, podpisz umowę i ciesz się z szybkich, bezpiecznych transakcji!

Social Shares

Related Articles

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *