SumUp 3 G – nowy terminal mobilny. Poznaj zalety, jakie ma nowy terminal płatniczy SumUp i rozwijaj swoją firmę

SumUp 3 G – nowy terminal mobilny. Poznaj zalety, jakie ma nowy terminal płatniczy SumUp i rozwijaj swoją firmę

by admin styczeń 22, 2019

W dzisiejszych czasach bez terminala jak bez ręki. Wie o tym każdy przedsiębiorca, który do tej pory nie wprowadził w swojej firmie możliwości realizowania płatności kartami. Obecnie klienci przyzwyczajeni są już do możliwości takich płatności, traktują to jako standard. Brak możliwości dokonania płatności kartą często powoduje rezygnację z dokonania zakupu, szczególnie u klientów, którzy nie posiadają przy sobie gotówki. A takich osób jest coraz więcej, mogąc płacić za wszystko bezgotówkowo, coraz rzadziej korzystają z gotówki.

Zyskaj nowych klientów – rozwijaj swój biznes

Chcąc dobrze funkcjonować na rynku produktów i usług coraz więcej przedsiębiorców zmuszonych jest do wprowadzenia płatności bezgotówkowych. Wiąże się to oczywiście z posiadaniem terminala płatniczego. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, a na pewno poszerzysz grono swoich odbiorców, poprawi się także postrzeganie Twojej firmy w oczach klientów, którzy cenią sobie komfort płatności kartami.

Jaki terminal wybrać?

Na rynku oferowanych jest wiele terminali płatniczych, najpopularniejsze stały się terminale mobilne. Dają one dużą elastyczność, są wygodne w użytkowaniu, sprawdzają się na każdym polu działalności, szczególnie jeśli istnieje potrzeba skorzystania z terminala, który można przenosić. Te zalety powodują, że bardzo wiele branż korzysta już z terminali mobilnych.

Terminal SumUp 3G – idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu

Mobilny terminal SumUp 3G to nowe rozwiązanie dostosowane do zmieniającego się i dynamicznego rynku usług. Podobnie jak Sumup Air jest wygodny w użytkowaniu, tym razem jednak korzystanie z terminala płatniczego zostało maksymalnie uproszczone. Teraz by przeprowadzać transakcje bezgotówkowe, będziesz potrzebował tylko jednego, niezależnego, samodzielnego urządzenia, którym jest terminal sumup 3G.

SumUp 3G – czym charakteryzuje się ten terminal płatniczy?

Aby dokonywać transakcji kartami płatniczymi terminalem 3G sumup, nie musisz podłączać do niego żadnych urządzeń jak telefon czy tablet. Przy pomocy wbudowanej karty SIM terminal połączy się z dostępną siecią komórkową. Tyle wystarczy, by móc korzystać z urządzenia i przeprowadzać transakcje kartami w dowolnym miejscu. Do optymalnego działania urządzenia, powinny to być obszary nad powierzchnią ziemi.

Do zalet terminala sumup 3G możemy zaliczyć:

  • proste ładowanie terminala przy pomocy kabla USB typu C
  • w razie konieczności istnieje możliwość dokonywania transakcji nawet podczas ładowania urządzenia
  • dostęp do nielimitowanej transmisji danych
  • szybka dostawa terminala
  • prosta konfiguracja
  • rozbudowane funkcje
  • terminal akceptuje karty z chipem, paskiem magnetycznym oraz karty z NFC
  • obsługa wielu kart płatniczych: MasterCard, Visa, American Express, ale też Google Pay i Apple Pay.

Darmowy terminal SumUp 3G z programem Polska Bezgotówkowa

Wielu przedsiębiorców obawia się opłat za terminal płatniczy i opłat związanych z korzystaniem z niego. Jest to często powód, dla którego zwlekają z wprowadzeniem rozwiązania, jakim są płatności bezgotówkowe. Już teraz przyłącz się do programu i odbierz darmowy terminal SumUp 3G. Sprawdź warunki, jakie musisz spełnić, by skorzystać z akcji i zyskać darmowy terminal Sumup 3G oraz 0% prowizji przez okres 12 miesięcy.

Więcej informacji o programie Polska Bezgotówkowa znajdziesz tutaj

Social Shares

Related Articles

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *