Polska Bezgotówkowa

Program Polska Bezgotówkowa

Przyłącz się do akcji Polska Bezgotówkowa i zacznij przyjmować płatności kartą! Zamów bezpłatny terminal płatniczy Sumup 3G lub SumUp Air i poszerz grono swoich klientów!

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa to inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych, w tym SumUp, wiodącego dostawcy usługi mobilnego terminala płatniczego, która ma na celu zachęcenie i wsparcie przedsiębiorców w zakresie instalacji terminala do płatności bezgotówkowych.

Darmowa dostawa, 0 zł za urządzenie oraz brak abonamentu przez 12 miesięcy mają przekonać właścicieli firm, zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw, do przyjmowania płatności kartą. Tylko teraz decydując się na dołączenie do Programu, możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty. Masz możliwość otrzymać aż 3 terminale zupełnie darmo, bez żadnych ukrytych opłat na cały rok.

Mobilny terminal do kart płatniczych SumUp 3G lub SumUp Air pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż, usprawni proces przyjmowania płatności i zachęci nowych klientów do skorzystania z Twoich usług. Nie wahaj się, skorzystaj z okazji i dołącz do grona przedsiębiorców korzystających ze wsparcia programu Polska Bezgotówkowa.

Najnowszy terminal Sum Up 3G za 0 zł zamiast 429 zł - sprawdź w programie Polska Bezgotówkowa!

Na jakich zasadach można dołączyć do programu Polska Bezgotówkowa?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmował w swojej firmie płatności kartą, możesz dołączyć do akcji Polska Bezgotówkowa. Inicjatywa skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, które do tej pory zwlekały z decyzją o zainstalowaniu terminala płatniczego. Brak ukrytych kosztów, abonamentu oraz darmowy terminal i 0 zł za koszt przesyłki to oferta, która ma zachęcić do wypróbowania metody akceptowania płatności kartą. Dodatkowe warunki, jakie musi spełnić przedsiębiorca, by dołączyć do akcji to:

zobowiązanie się przedsiębiorcy do nie przyjmowania dodatkowych opłat od klientów za dokonanie płatności kartą

nie obsługiwanie przez przedsiębiorcę automatów sprzedających (vendingowych) jak również innych automatów samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.)

posiadanie nie więcej niż 5 placówek usługowych, usługowo- handlowych

konieczność oznakowania punktu naklejkami informującymi o możliwości dokonania płatności kartą (logo Polska Bezgotówkowa oraz logo organizacji płatniczych)

Polska Bezgotówkowa i sum up - same korzyści, żadnych wad

Zalety przystąpienia do programu Polska Bezgotówkowa

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się włączyć do akcji Polska Bezgotówkowa ma okazję zaopatrzyć swoją firmę w 3 terminale mobilne sumup do przyjmowania płatności kartą.

Wszystkie urządzenia są całkowicie bezpłatne, ich zamówienie nie wiąże się z koniecznością ponoszenia kosztów kupna, dostawy oraz prowizji od transakcji.

Wszystko to otrzymujesz za 0 zł na cały rok. 12 miesięcy bez abonamentu i ukrytych opłat. Także po upływie okresu dofinansowania, możesz liczyć na benefity. Jedynym kosztem będzie stała opłata prowizyjna od transakcji, uregulowana umową z agentem rozliczeniowym lub bankiem.

Program Polska Bezgotówkowa pozwala Ci na szybkie i proste wprowadzenie do Twojej firmy nowoczesnego rozwiązania, jakim jest przyjmowanie płatności bezgotówkowych. Pamiętaj, że dziś większość konsumentów poszukuje miejsc, gdzie może sfinalizować transakcje przy użyciu karty kredytowej czy debetowej. Decyzja o instalacji terminala płatniczego w Twojej firmie to krok do przodu, ukłon w stronę klientów i szansa na większe zyski i rozwój przedsiębiorstwa. Nie zostawaj w tyle, dołącz do najlepszych! Już dziś skorzystaj z okazji i zamów swój mobilny SumUp Air lub nowy SumUp 3G! Nie ponosisz żadnych kosztów przez 12 miesięcy, a urządzenie otrzymujesz gratis. Nie musisz też martwić się dostawą ani prowizją! Łap okazję i włącz się do akcji!

Co zyskujesz posiadając w firmie terminal sumup?

Nowi klienci

Mobilny terminal do przyjmowania płatności kartą to dobre rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki jego zainstalowaniu zyskujesz nowych klientów, którzy do tej pory nie mogli dokonywać u Ciebie transakcji kartą. Swoje transakcje przeprowadzisz szybciej i łatwiej.

Bezpieczeństwo

Zwiększasz swoje bezpieczeństwo, ponieważ nie przechowujesz w kasie dużych kwot a pieniądze szybko trafiają na Twoje konto.

Kontrola

Masz możliwość przeglądania historii transakcji, drukowania zestawień, raportów, a także rachunków i faktur dla klientów. Rachunek możesz też przesłać mailem lub sms’em.

Prosta obsługa

SumUp to terminal prosty w obsłudze, aplikacją posługujesz się intuicyjnie, a czytnik kart podłączasz do tabletu lub telefonu komórkowego za pomocą gniazda słuchawkowego lub przez Bluetooth.

Mobilność

Darmowy terminal sumup jest mały, wygodny do transportu i przechowywania. Program Polska Bezgotówkowa to najlepsza okazja do wprowadzenia zmian w firmie. Zamów darmowy terminal mobilny SumUp 3G lub SumUp Air i ciesz się prostymi transakcjami kartą!

Komfort

Nowoczesny mobilny terminal Sumup 3G i SumUp Air, który teraz możesz mieć za 0 złotych znacząco poprawi komfort twojej pracy. Zwiększasz też komfort swoich klientów, zmniejszasz kolejki i zastoje w firmie.

Polska Bezgotówkowa – dołącz do programu

Program Polska Bezgotówkowa to okazja, aby sprawdzić, jak działa nowoczesny terminal do kart płatniczych SumUp Air. To możliwość przetestowania najnowocześniejszych technologii i dołączenia do szerokiej rzeszy przedsiębiorców akceptujących płatności kartą.

To finansowanie Twojego terminala przez rok lub do momentu przekroczenia przez firmę obrotu 100 tys. zł w skali roku. Dla Ciebie oznacza to 0 wydatków na terminal. Nie płacisz za urządzenie, nie pokrywasz kosztów dostawy, nie martwisz się o prowizję i nie ponosisz opłat abonamentowych.

Terminal mobilny otrzymujesz na 12 miesięcy za 0 zł! W prosty sposób podłączasz go do wybranego urządzenia mobilnego i korzystasz ze specjalnej aplikacji. Dzięki uczestnictwu w akcji Polska Bezgotówkowa wprowadzasz do swojej firmy udogodnienia, które nic nie kosztują. W ten sposób zwiększasz swój komfort i dbasz o klientów, tych obecnych i tych potencjalnych. To Twoja inwestycja w przyszłość. Nie zastanawiaj się dłużej, zamów bezpłatny mobilny terminal płatniczy SumUp 3G/ Sumup Air i zwiększ swoje obroty! Dołącz do programu Polska Bezgotówkowa!