Terminal płatniczy SumUp 3G/SumUp Air zbliżeniowy - 0 zł !

Zamów w ramach akcji Polska Bezgotówkowa = terminal za darmo, 12 miesięcy bez prowizji !

Zamów darmowy terminal
Polska Bezgotówkowa - odbierz darmowe terminale SumUp Air i 3G

Bezpłatny terminal płatniczy Sumup 3G lub Sum Up Air - zbliżeniowy

Bez umowy, bez abonamentu !

Nowy terminal SumUp 3G - zalety

$mo
 • Terminal jest niezależny, nie wymaga dodatkowych urządzeń
 • Automatycznie łączy się z dostępną siecią komórkową
 • Brak opłat za transmisję danych
 • Akceptacja kart Visa, Mastercard, American Express, Maestro, Apple Pay, Google Pay
 • Proste ładowanie przy pomocy kabla USB (typ C)
 • Prosta konfiguracja
 • Akceptacja kart z chipem, magnetycznych i płatności zbliżeniowych
Termina płatniczy SumUp Air - cena

Cennik mobilnych terminali płatniczych

Terminal SumUp Air

0mo
 • Bezpłatny terminal
 • Płatności zbliżeniowe Visa i Mastercard
 • Mobilny - łączność bluetooth
 • Działa z Android i iOS
 • Gwarancja na urządzenie 12 miesięcy
 • Dostawa kurierem bezpłatnie w 3-4 dni robocze

Prowizja od transakcji

pln0mo
 • Brak prowizji przez 12 miesięcy lub do obrotu 100 000 PLN
 • Stała prowizja 1,49% od transakcji powyżej 100 000 PLN
 • Brak ukrytych kosztów
 • Pełna historia transakcji online w aplikacji SumUp
 • Po zakończeniu akcji Polska Bezgotówkowa stała prowizja 1,49% od obrotu

Umowa

pln0mo
 • 0 zł stałych opłat
 • Bez umowy
 • Bez abonamentu
 • Rejestracja online
 • Darmowa obsługa i pomoc SumUp Support
 • Wypłata środków na wybrany rachunek bankowy: 3-5 dni

Zamów nowoczesny terminal Sum Up 3G za 0 zł w programie Polska Bezgotówkowa!

Terminal płatniczy Sum Up to prostota, bezpieczeństwo transakcji, technologia zbliżeniowa (NFC, Chip&PIN, Android Pay oraz Apple Pay).

Terminal działa natychmiastowo akceptując wszelkie transakcje. Wydajny akumulator pozwala na 400 transakcji bez konieczności ładowania! Niewielki rozmiar pozwala nazywać go mobilnym terminalem płatniczym dla wymagających.

Płatność kartą przez terminal

Przyjmuj płatności od swoich klientów płacących kartami Mastercard, Visa oraz wszelkich banków takich np. mBank,  BZ WBK, Santander, ING, PKO BP, PEKAO SA, Millennium Bank, Alior Bank,  EuroBank, BGŻ Bnp Paribas i wiele innych.

Terminal POS - ranking

Sprawdź jak wysoko plasują się mobilne terminale płatnicze SumUp w ramach mobilnych POS (punkt handlowy z  ang. "Point of Sale") w Polsce!

Karta debetowa a kredytowa

Bez znaczenia jaką kartą płacą twoi klienci czy kartą debetową czy kredytową a może walutową czy prepaid? Terminal płatniczy z darmową dostawą i ceną 0 zł obsłuży je wszystkie w technologii PayPass czyli zbliżeniowo.

Terminal płatniczy - cena

Dzięki promocji Polska Bezgotówkowa staniesz się równoprawnym podmiotem rynku finansowego w Polsce. Nie musisz już przechowywać gotówki w firmie. Wystarczy mobilny terminal płatniczy!

Terminale płatnicze - opinie

Przeczytaj opinie kontrahentów, którzy korzystają już z terminali płatniczych SumUp. Dowiedz się jak zwiększyć obrót firmy a jednocześnie zoptymalizować koszta.

Terminal płatniczy - koszty

Od tej pory koszt implementacji płatności kartami w twojej firmie wynosi 0 zł. Sprawdź jak zwiększyć obroty przedsiębiorstwa dzięki mobilnym płatnościom zbliżeniowym i kartowym.

Terminal płatniczy - obsługa

Sprawdź jakie to proste - przyjmowanie płatności kartą w terminalu SumUp. Całość zajmuje kilka sekund. Transakcje księgują się natychmiastowo. Twoje środki są całkowicie bezpieczne i pewne.  Zobacz na filmie jak działa terminal płatniczy mobilny SumUp Air w praktyce.

Zamów termial
Opinie naszych klientów

Terminale Sum Up - sprawdź opinie i ranking ocen

„Szukałem najlepszego terminala płatniczego do płatności kartami w taxi przewozach. Wybór padł na Sum Up Air mobilny. Zerowa opłata na start, brak abonamentu i umowy – idealne rozwiązanie dla biznesu w którym nie ma stałych źródeł przychodu. Płacę tylko kiedy używam – jak dla mnie najlepsza oferta na rynku. Do tego ekstra pomoc techniczna i mega intuicyjna obsługa. Polecam.”

“Terminal SumUp to doskonałe narzędzie do pracy. Niezawodne, proste w obsłudze, wygodne w zwłaszcza podczas różnego rodzaju targów mody. Do tego, teraz dostępne za 0 zł w programie Polska Bezgotówkowa! Postawiłam na jakość i niezawodność – i się nie zawiodłam!”

“Długo zastanawiałem się, jaki terminal płatniczy wybrać. Poczytałem i postanowiłem zamówić mobilny SumUp Air, terminal, dzięki któremu mój biznes wkroczył w inny wymiar. Małe urządzenie, które bez problemu połączyłem z telefonem pozwala mi oszczędzać czas, a co najważniejsze dbać o moich klientów! To był doskonały wybór! Polecam!”

“SumUp Air? Tak, mam. To był strzał w dziesiątkę! Działa sprawnie, niezawodnie, aplikacja prosta w obsłudze, żadnych problemów. Długo szukałem na forum informacji na temat terminali. W końcu w oko wpadł mi Sumup mobilny. Dziś nie wyobrażam sobie biznesu bez terminala płatniczego! A do tego teraz za 0 zł! Najlepszy wybór!”

“Terminal płatniczy to było coś, czego nie potrzebowałam. Tak mi się wydawało. Teraz wiem, że decyzja o zamówieniu terminala mobilnego SumUp Air była moją najlepszą decyzją biznesową ostatnich lat. Działa bez zarzutu, a obroty pięknie wzrosły :-)”

Najczęściej zadawane pytania o terminale płatnicze Sum Up Air

Płatność kartą w terminalu SumUp - kto może dołączyć do akcji Polska Bezgotówkowa?

Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą skorzystać z możliwości przyjmowania płatności kartą. Program ma ułatwić właścicielom firm wprowadzenie mobilnych terminali płatniczych, poprzez zwolnienie ich z opłat i prowizji. Oznacza to, że terminal płatniczy sumup otrzymujesz za 0 złotych i bez żadnego abonamentu czy prowizji od płatności. Możesz otrzymać terminal płatniczy do transakcji bezgotówkowych za darmo na 12 miesięcy. Warunkiem przystąpienia do akcji jest niekorzystanie z terminali płatniczych w ciągu ostatniego roku, a także posiadanie nie więcej niż 5 placówek franczyzowych/usługowych/sprzedażowych. Oczywiście musisz być czynnym przedsiębiorcą i posiadać nadany NIP.

Terminal płatniczy sumUp Air- cena

Przyłączając się do programu Polska Bezgotówkowa otrzymujesz swój terminal płatniczy bezprzewodowy za darmo. Oznacza to, że nie ponosisz kosztów kupna/ dostawy urządzenia, nie decydujesz się na żaden abonament i nie musisz płacić prowizji od wykonanych transakcji. Twoja decyzja gwarantuje Ci 0 złotych za terminal i 0 zł za transakcje przez 12 miesięcy. Nie zmarnuj takiej okazji, dziś zdecydowana większość klientów decyduje się na płatności bezgotówkowe. Dzięki posiadaniu płatniczego, mobilnego terminala Air zyskujesz nowych klientów i zwiększasz swoją sprzedaż. Już dziś zdecyduj się na milowy krok w przyszłość i zamów sumup terminal bezprzewodowy do swojej firmy. Przystąp do nowego programu Polska Bezgotówkowa! Otrzymaj darmowy mobilny terminal do kart płatniczych- bezpieczny, łatwy w obsłudze, idealny dla Ciebie i Twoich klientów.

Co muszę wiedzieć na temat kosztów użytkowania terminali stacjonarnych?

W przeważającej liczbie przypadków, decydując się na terminal stacjonarny wiążesz się umową na określony czas i zgadzasz na abonament o ustalonej wysokości. Jest to zazwyczaj kilkadziesiąt złotych za użytkowanie wybranego sprzętu. Obsługiwanie terminala płatniczego wiąże się także z opłatami w postaci prowizji od transakcji, określanej skrótem MSC. W jej skład wchodzi: opłata interchange (pobierana przez bank- zwykle 0,3% dla kart kredytowych i 0,2% dla debetowych), opłata systemowa (przychód organizacji kartowych), marża agenta rozliczeniowego (dostawcy terminala). Marża wynosi około 0,5- 0,6% i może być różna u różnych operatorów.

Płatności kartą w terminalu Sum Up Air- jakie są koszty uczestnictwa w programie Polska Bezgotówkowa?

Przedsiębiorca korzystający z mobilnych terminali płatniczych w programie Polska Bezgotówkowa nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów przez rok lub do czasu osiągnięcie na poszczególnych terminalach obrotów w skali roku przekraczających 100 000 PLN. Do tego momentu firmy zwolnione są z wszelkich opłat, kosztów i prowizji. Twój terminal SumUp otrzymujesz za darmo! Przez rok nie musisz martwić się o żadne opłaty związane z użytkowaniem urządzenia. Po upływie 12 miesięcy możesz liczyć na stałą, określoną w umowie z operatorem prowizję od transakcji, ale nadal nie płacisz abonamentu i nie ponosisz zbędnych kosztów. Twoja działalność może rozkwitnąć dzięki terminalom mpos.

Lider wśród terminali płatniczych mobilnych - SumUp i Polska Bezgotówkowa

Tylko teraz możesz mieć doskonale dopasowane do swoich potrzeb urządzenie do płatności bezgotówkowych. Terminal Sumup możesz otrzymać za 0 złotych na 12 miesięcy. Przystąp do programu Polska Bezgotówkowa i zamów mobilny terminal do płatności kartą Sum Up, a nie będziesz się martwić o abonament ani dodatkowe opłaty. Otrzymasz terminal za darmo na cały rok. Po upływie 12 miesięcy możesz liczyć na stałą, określoną w umowie prowizję. To Twój partner w biznesie- niezawodny przenośny terminal bez abonamentu!

Darmowy terminal płatniczy Sumup Air/sumup 3G - ile terminali mogę zamówić?

Program Polska Bezgotówkowa umożliwia przedsiębiorcom zamówienie 3 terminali jednocześnie. Pamiętaj, że każdy z tych mobilnych terminali do płatności bezgotówkowych otrzymujesz za darmo na 12 miesięcy. Płatności kartą w terminalu SumUp nie są związane z żadną prowizją. Zamów terminal SumUp Air i nie płać ani złotówki za urządzenie, dostawę i korzystanie z niego przez cały rok! Bez abonamentu, prowizji, kosztów. Zyskaj nowych klientów, którzy płacą kartą, korzystając z terminali płatniczych przenośnych.

Terminal mobilny SumUp Air i sumup 3G - czemu najlepsze?

SumUp terminal płatniczy sprawi, że Twoje biznesowe życie będzie znacznie łatwiejsze. Dziś, dzięki programowi Polska Bezgotówkowa możesz zamówić do 3 terminali SumUp Air lub SumUp 3G za darmo i również za darmo korzystać z nich przez 12 miesięcy. W Twoim biznesie na pewno liczy się czas, a także zaufanie klientów i ich przywiązanie do Twojej firmy. Terminal mPOS zapewni Wam szybkie i bezpieczne transakcje. SumUp Air terminal daje Twoim klientom możliwość płatności metodą NFC, ale także za pomocą czytnika paska magnetycznego oraz chipu i nr NIP. Proste połączenie urządzenia z telefonem oraz przejrzysta aplikacja ułatwią Twoją pracę z terminalem. Możliwość podłączenia drukarki, wysyłania rachunków mailem i sms-em sprawią, że przyjmowanie płatności będzie czystą przyjemnością. Swój terminal płatniczy możesz zabierać ze sobą w podróż, został bowiem wyposażony w niezwykle wydajną baterię. Jego niewielkie rozmiary pozwalają na swobodne przechowywanie i przenoszenie, a prosty sposób ładowania umożliwia nieprzerwane korzystanie z urządzenia. Sum Up Air to niezawodny przenośny terminal płatniczy, który jest kompatybilny z większością kart płatniczych (kredytowych, debetowych). Dodatkowo gwarantuje Ci szybkie, płynne, bezpieczne transakcje bezgotówkowe.

O terminalach płatniczych SumUp

Sprawdź aktualności z naszej oferty

Terminale płatnicze stacjonarne

Cennik stacjonarnych terminali płatniczych

Terminal stacjonarny REVO

0mo
 • Darmowa wycena terminali
 • Bezpłatne szkolenie z korzystania z terminala płatniczego
 • Płatności zbliżeniowe Visa i Mastercard
 • Wymagana umowa
 • Minimalny okres umowy 12 miesięcy
 • Przejrzysty cennik
 • Miesięczne opłaty abonamentowe*

Terminal stacjonarny Polcard

0mo
 • Wydruki płatnicze z terminala z logo firmy
 • Płatności mobilne
 • Płatności zbliżeniowe Visa i Mastercard
 • Wymagana umowa
 • Dostawa terminala w ciągu 24h
 • Możliwość wyboru dowolnego pakietu z abonamentem
 • Miesięczne opłaty abonamentowe*

*Dowiedz się, czy dostawcy terminali stacjonarnych biorą udział w programie Polska Bezgotówkowa, co da Ci możliwość otrzymania terminala stacjonarnego za darmo przez okres roku. Informacje na stronach operatorów.